Вход на сайт

Вспомнить пароль Войти

Регистрация

Регистрация
Время работы:

ПН-ПТ — с 9:00 до 20:00
СБ — с 09:00 до 17:00
ВС — с 10:00 до 16:00
✆(044) 394-91-10


Узнать статус своего заказа 🔎
Воспользуйся подбором
Уважаемые покупатели! В связи с загруженностью телефонных линий, просьба оформлять заказы через корзину сайта! Менеджер обязательно свяжется с Вами для подтверждения заказа.
Увага! Акція: Перевзуй машину і солдата на зиму! - большой выбор автошин и дисков от надежных брендов в интернет-магазине БФшина

Увага! Акція: Перевзуй машину і солдата на зиму!

10.10.2014

У час, коли вся країна бореться за нашу незалежність і збереження цілісності, компанія БФ-шина теж не залишається осторонь. Ми вирішили внести свою лепту в нашу спільну перемогу. З 10.10.2014 в усіх представництвах БФ-шина стартує акція «Перевзуй машину – і солдата на зиму».

В період з 10.10 до 01.12 компанія БФ-шина 1% від продажів шин через інтернет-магазин bfshina.com.ua скеровуватиме на придбання зимового взуття для воїнів в зоні АТО. Також для покупців роздрібної мережі буде запропонована знижка в обсязі 3%, якою, на власний розсуд, ви можете скористатися самі, або ж передати у фонд акції.

 Ми довго думали що саме придбати за ці кошти, але рішення прийшло саме – «Перевзуй машину – і солдата на зиму!». Звісно, черевиками війни не виграти, але й з холодними мокрими ногами наші захисники не матимуть достатньо сил для боротьби. Тому БФ-шина придбає якісне зимове взуття для наших солдатів.

Детальні звіти про надходження коштів, придбання та передачу черевиків на передову, БФ-шина друкуватиме на сайті bfshina.com.ua, а також на офіційних сторінках БФ у мережі Facebook і ВКонтакте.

Тож не зволікайте, адже холоди наступають. Подбайте про безпеку вашого авто, придбавши якісні шини в БФ, а також про власну безпеку, допомагаючи нашим захисникам!

Умови акції:

В період з 10 жовтня до 1 грудня 2014 року придбай зимові шини в представництві БФ-шина

Скористайся знижкою 3%, або ж передай її на придбання зимового взуття для солдатів в зоні АТО

Пам’ятай !

Перезувай автівку при температурі менше +7

Не використовуй зношені шини

Використовуй однакову гуму

Дотримуйся правил дорожнього руху


Твоя безпека – в твоїх руках! Бережи себе – як він тебе!

 

Заказать обратный звонок

Капча: * Вопрос: Ваше имя: * Ваш телефон: *
Нажимая кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с условиями Публичной оферты и даете согласие на обработку своих персональных данных.