Вход на сайт

Вспомнить пароль Войти

Регистрация

Регистрация
Время работы:

ПН-ПТ — с 9:00 до 20:00
СБ — с 09:00 до 17:00
ВС — с 10:00 до 16:00
✆(044) 394-91-10


Узнать статус своего заказа 🔎
Воспользуйся подбором
Уважаемые покупатели! В связи с загруженностью телефонных линий, просьба оформлять заказы через корзину сайта! Менеджер обязательно свяжется с Вами для подтверждения заказа.
У США створили ”розумні” шини - большой выбор автошин и дисков от надежных брендов в интернет-магазине БФшина

У США створили ”розумні” шини

13.04.2009

В американському університеті Пардью (штат Індіана), вчені розробили нові експериментальні автошини. Вони можуть попереджати водія не тільки про зниження тиску, а й про проколи, "грижі", порізи, заводські дефекти покришки, порушення балансування, неправильне встановлення колеса і навіть про поламки колеса, які можуть статися найближчим часом. Як повідомляє Reuters, в університеті вже створили 24 "розумних" покришки і планують невдовзі запатентувати нову технологію.

За словами представників університету, дослідникам завдяки застосуванню спеціальних сенсорів і особливих багатошарових матеріалів вдалося перетворити всю шину на один своєрідний датчик, що відстежує будь-які зміни в структурі покришки. Усі вимірювання робитимуться лише за одну секунду, і їх результати потраплятимуть на екран бортового комп`ютера автомобіля.

Впровадження такої системи коштуватиме виробникам лише один долар за шину, проте для покупців "розумне" колесо коштуватиме вже в середньому на 50 доларів дорожче. В університеті вважають, що нова технологія буде, перш за все, застосована в покришках для гоночних машин. Коли такі шини можуть з`явитися у продажу, поки що не відомо.

Можна зазначити, що компанія GoodYear також розробляє нові автомобільні покришки, які матимуть спеціальні електронні мікрочіпи, що розпізнають стан і температуру дорожнього покриття. Крім цього, такі шини можуть визначати залишковий ресурс гуми і повідомляти про необхідність їх заміни.

ДРУЗЬЯ!!!
Просим Вас оформлять заказы через корзину сайта, в связи с загруженностью телефонных линий.
Менеджер обязательно свяжется с Вами для подтверждения заказа.

Заказать обратный звонок

Капча: * Вопрос: Ваше имя: * Ваш телефон: *
Нажимая кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с условиями Публичной оферты и даете согласие на обработку своих персональных данных.