Вход на сайт

Вспомнить пароль Войти

Регистрация

Регистрация
Время работы:

ПН-ПТ — с 9:00 до 20:00
СБ — с 09:00 до 17:00
ВС — с 10:00 до 16:00
✆(044) 394-91-10


Узнать статус своего заказа 🔎
Воспользуйся подбором
Уважаемые покупатели! В связи с загруженностью телефонных линий, просьба оформлять заказы через корзину сайта! Менеджер обязательно свяжется с Вами для подтверждения заказа.
Тест високошвидкісних шин Goodyear Eagle F1 Asymmetric - большой выбор автошин и дисков от надежных брендов в интернет-магазине БФшина

Тест високошвидкісних шин Goodyear Eagle F1 Asymmetric

08.07.2009
 Шины для машины

Goodyear Eagle F1 Asymmetric

Прорив у впевненому проходжені поворотів

Власники потужних автомобілів все ще знаходяться в пошуках безпеки, коли мова йде про вибір шин, і вже після цього їх цікавить якістьїзди та мофорт. Завданна інженерів «Goodyear» довершити системи прогозування які встановлють сучасні автомобіл, і розробити таку шину, яка змогла б  контролювати сучасні потужні автомобілі і не втрачати при цьому своїх якостей.  Результатом їхніх розробок стала шина Eagle F1 Asymmetric. Зєднавши революційну технологію Active Cornergrip Technology і склад суміші виконаний на основі гоночних технології Racing Compound, вони досягли рівномірного розподілу навантаження при входженні в повороти на великій швидкості, тобто, що велика зона контакту створює краще зчеплення з дорогою.

Переваги шин Eagle F1 Asymmetric:

Високоякісна шина, яка забезпечує високий рівень безпеки. Захист від аквапланерування, відмінні якості зчеплення з вологими покриттями.Відмінна курсова стійкість і зчеплення як на сухому, так і на вологому покритті.Більш м'якша і комфортніша їзда.

Заказать обратный звонок

Капча: * Вопрос: Ваше имя: * Ваш телефон: *
Нажимая кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с условиями Публичной оферты и даете согласие на обработку своих персональных данных.