Вход на сайт

Вспомнить пароль Войти

Регистрация

Регистрация
График работы колл-центра:

ПН-ПТ — с 09:00 до 20:00

СБ — с 09:00 до 17:00

✆(044) 394-91-10
Заказать обратный звонок
Воспользуйся подбором
Тест шин GoodYear Excellence, HydraGrip, Eagle F1 - большой выбор автошин и дисков от надежных брендов в интернет-магазине БФшина

Тест шин GoodYear Excellence, HydraGrip, Eagle F1

13.07.2009

  авто шины (покрышки)

     GoodYeare Excellence. В найновішому тесті ADAC  з 2006 року шина розміром 185/60 R14 H отримала високі оцінки і визнаня високого рівня. Варто підкреслити, що на мокрій та сухій поверхнях, гальмування та зчеплення на поворотах є високими.Роком раніше, шину Excellence в розмірі 225/55 R16 W тестував журнал " АВТО Світ". Шина виділилась високим рівнем якості під час їзди як на мокрій так і на сухій дорозі, а також якісним гальмуванням на мокрій поверхні. В висновках тесту вказано також низький рівень шуму, та високий рівень комфорту. В останньому тесті, де на дорожньому покритті траплялись поперечні нерівності (лежачі поліцейські)  вибоїни (ями) та інші елементи які знижують рівень комфорту,  Excellence отримав одну з навищих оцінок.

  авто шины (покрышки)

     


GoodYear HydraGrip. В цьогорічному тесті "Auto Motor und Sport" описані ті шини які "отримали високі оцінки і визнаня кращих шин". HydraGrip (розмір 215/55 R16) досягнули ідеального результату в тестах на мокрій поверхні, зокрема гальмування, опір акваплануванню та  скользіння на тонкому шарі води. В 2005 році журналісти Британського тижневика "Auto Express" визначили HydraGrip як найкращі шинидля автомобілів середнього класу і призначили їм титул "Product Honours". Думка базувалась на основі тестів. Серед критерій тестування були такі як гальмування, керованість, скабільність на поворотах та опір акваплануванню. Шини перевіряють також на сухій дорозі, вимірюючи рівень шуму в салоні автомобіля, гальмівні якості.

  авто шины (покрышки)

     GoodYear Eagle F1. З моменту введення на ринок Eagle F1 постійно знаходиться на "передовій" тестів шин. У результатах, опублікованих в ADAC в 2006р., шини Eagle F1 в розмірі 225/45 R17 W/Y отримали високі оцінки. Особливо заслуговує уваги курсова стійкість та рівномірна зношуваність.