Вход на сайт

Вспомнить пароль Войти

Регистрация

Регистрация
График работы колл-центра:

ПН-ПТ — с 09:00 до 20:00

СБ — с 09:00 до 17:00

✆(044) 394-91-10
Заказать обратный звонок
Воспользуйся подбором
Став лайки та вигравай 2! - большой выбор автошин и дисков от надежных брендов в интернет-магазине БФшина

Став лайки та вигравай 2!

09.04.2015Запрошуємо прийняти участь в акції «Став лайки та вигравай 2!»

15 травня 2015 року о 12:00  ми розіграємо три сертифікати по 400 гривень, які переможці можуть витратити під час покупки шин у нашому інтернет-магазині або під час розрахунку за шиномонтажні послуги в одному за наших сервісних центрах.

У період з 09 квітня по 14 травня заходь на сторінку компанії БФ Шина у соціальній мережі Facebook та візьми участь у акції.

Як взяти учать у акції?

Щоб взяти участь у акції потрібно виконати три обов’язкові умови:

  1. Лайкніть facebook-сторінку БФ Шина
  2. Поділіться публікацією з акцією
  3. Заповніть конкурсну анкету

Усі учасники, які виконають усі три умови акції гарантовано отримають на поштову адресу, яку вказали в анкеті, сертифікат, що дає одноразову знижку 20% на шиномонтаж у наших сервісних центрах. Сертифікат одноразовий та діє з 08.03.2015 по 01.09.2015 року. Щоб скористатися сертифікатом під час оплати шиномонтажних послуг у наших сервісних центрах – переможцю необхідно заздалегідь роздрукувати сертифікат та пред’явити його менеджеру під час оплати послуги.

Переможець розіграшу буде обраний за допомогою онлайн сервісу www.random.org. Перші три учасника, яких обере програма – стануть переможцями конкурсу. Акційний сертифікат на 400 грн переможець отримає на поштову адресу, яку вказав в анкеті.

 Щоб використати сертифікат під час покупки шин у нашому інтернет-магазині, вам потрібно повідомити менеджера, який буде приймати ваше замовлення, що ви володар сертифікату та продиктувати код сертифікату.

Для того, щоб використати сертифікат під час оплати шиномонтажних послуг або покупку шин у наших сервісних центрах – переможцю необхідно заздалегідь роздрукувати сертифікат та пред’явити його менеджеру під час оплати покупки або послуги. Якщо сума послуги перевищує 400 грн, то власник акційного сертифікату доплачує залишок суми самостійно, це ж правило діє і під час покупки шин.

Сертифікат можна використати лише один раз. Якщо переможець отримав знижку 400 грн на покупку шин, то отримати знижку 400 грн під час сплати послуг шиномонтажу – він не може.

Переможці можуть використати свої сертифікати на 400 грн. до 01.08.2015 року.

Приймаючи участь у акції ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.

Бажаємо успіхів!

 

Період проведення акції: з 09.04.2015 по 14.05.2015 року.

 

В акції можуть приймати участь усі громадяни України.

Надання Учасником акції недостовірних/некоректних даних для участі у акції, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким учасником акції, звільняє виконавця акції від обов’язку вручити заохочення акції і такий учасник акції втрачає право на отримання належного йому заохочення акції.

Співробітники компанії БФ Шина та їх родичі не можуть брати участь у розіграші, але можуть коментувати акційну сторінку, ставити лайки та ділитись публікацією.

Компанія БФ Шина залишає за собою право змінювати умови акції.