Вход на сайт

Вспомнить пароль Войти

Регистрация

Регистрация
График работы колл-центра:

ПН-ПТ — с 09:00 до 20:00

СБ — с 09:00 до 17:00

✆(044) 394-91-10
Заказать обратный звонок
Воспользуйся подбором
Goodyear OptiGrip та Efficientgrip - новинки від Goodyear на Женевському Автошоу 2009 - большой выбор автошин и дисков от надежных брендов в интернет-магазине БФшина

Goodyear OptiGrip та Efficientgrip - новинки від Goodyear на Женевському Автошоу 2009

28.04.2009

Починаючи з 4 березня цього року Goodyear у співпраці з журналом AutoBild, вестимуть хроніку 79-го Міжнародного Автосалону в Женеві (Geneva Motor Show 2009). Протягом більш ніж двох тижнів автолюбителі зможуть отримувати інформацію зі Швейцарії про найбільш важливі прем'єри одного з найбільших автошоу у світі. У спеціальному розділі autobild.ua виходять новини й відгуки, підготовлені журналістами Autobild безпосередньо в Женеві. Цей сайт є важливим джерелом інформації про світові прем'єри.

"Я рада, що автомобільні фанати зможуть отримувати інформацію про найбільш важливі новинки автомобільної промисловості. Я переконана, що завдяки співпраці Goodyear* і AutoBild жодна цікава новинка не залишиться поза увагою", - сказала пані Марта Конопацька (Marta Konopacka), директор із комунікацій польського підрозділу компанії Goodyear / Dunlop. "Щорічно у Женевському автосалоні бере участь величезна кількість провідних автовиробників, а список прем'єр приголомшує. Саме тому присутність Goodyear на автошоу 2009 року свідчить про новаторство нашої торгівельної марки, яка диктує останні тенденції автомобільної промисловості"- додала пані Конопацька.Цього року на Женевському Автосалоні Goodyear вперше представить останні новинки свого модельного ряду - Goodyear EfficientGrip і OptiGrip.

Goodyear Efficientgrip

 Автомобильные шины goodyearGoodyear Efficientgrip – це нова шина з покращуваними екологічними показниками для меншої витрати палива і більшого пробігу. Goodyear Efficientgrip розроблена із застосуванням топлівосберегающей технології Fuelsaving Technology. 

Нова літня високошвидкісна шина Efficientgrip з покращуваними екологічними показниками дозволяє зменшити витрату палива, а також забезпечує більший пробіг і чудові характеристики на мокрому покритті.

Революційна паливозберігаюча технологія Fuelsaving

Goodyear Efficientgrip – перша шина, розроблена із застосуванням інноваційної паливозберігаюча технології Goodyear Fuelsaving Technology. Термін Fuelsaving Technology поєднує в собі декілька технологічних розробок, які безпосередньо впливають на опір коченню шини. Це легший каркас, що знижує вагу шини, запатентований подканавочний шар (Coolcushion Layer), що зменшує тепловиділення, а також покращуваний склад гумової суміші і інноваційні виробничі технології. Разом ці елементи знижують кількість енергії, необхідної для роботи шини, що приводить до скорочення витрат палива і зменшення викидів Co2 в атмосферу.

Структура протектора, що знижує вагу шини.

Використання нових матеріалів при виробництві каркаса шини привело до зниження ваги шини на 10% по порівнянню попередницею. Меншу кількість матеріалу разом з меншим тепловиділенням привели до скорочення рівня опору коченню шини.Від своєї попередниці шина Efficientgrip відрізняється нижчим заворотом синтетичного каркаса і тоншою боковиною, що призводить до загального зниження ваги продукту і, як наслідок, до зменшення опору коченню.

Запатентований підканавочний шар 

Нові термопластичні складові, використовувані як зміцнюючий компонент, частково замінюють суміш сажі, що призводить до зниження ваги і тепловиділення і впливає на зменшення опору коченню.

Покращуваний склад гумової суміші 

«Різні гумові суміші, використовувані в шині, значно впливають на її характеристики. Вони є результатом багатолітніх досліджень талановитих інженерів і фахівців в області матеріалів. Склад гумової суміші кожної шини, що випускається в преміальному сегменті, тримається в строгій таємниці. У шині Goodyear Efficientgrip ми не лише застосували полімери останнього покоління: завдяки використанню зміцнюючих і структуруючих компонентів в гумових сумішах були значно покращувані показники збереження енергії, що спричинило зменшення опору коченню шини», - пояснив Жан-Пьер Жузетт, керівник департаменту технологічних розробок компанії Goodyear в країнах Європи, Близького Сходу і Африки. 

Goodyear OptiGrip

 Авто шины (покрышки) Goodyear OptiGrip Ефективність зношених шин на мокрому асфальті значно знижується. Особливо коли мова йде  про гальмування, керованість та зчепленням з дорогою. Водіям в таких випадках потрібно бути дуже обережними, особливо в дощову погоду і на мокрій дорозі, щоб запобігти ДТП.

Революційним підходом компанії Goodyear до вирішення проблеми втілився в новій шині Goodyear OptiGrip , при створенні якої застосовується іноваційна система SmartWear. Дякуючи цій спеціальній розробленій технології на шині по мірі ізносу протектора появляється появляється новий шар і формуються нові накавки, що дозволяє зберегти зчеплення з дорогою і опір акваплануванню на високому рівні.

Дякуючи досягнутому низькому рівню опору коченню шини Goodyear OptiGrip сприяє зменшенню витрат палива.

Низький вміст поліциклічних ароматичних полімерів в складі протектора робить шину більш екологічно безпечною.

Як працює технологія SmartWear

Нова технологія Goodyear SmartWear стала кульмінацією декількох років дослідів в області дизайну, проектування і фізики шинних технологій. Над цією новою техногогією Goodyear працювала конда з більш як пятдесяти інженерів-проектувальників і вчених.

Перевага SmartWear найбільш яскраво відображена в новому, унікальному малюнку протектора, який міняється в процесі життєвого циклу шини, зберігаючи при цьому чудові експлуатаційні характеристики шини.

Верхній шар протектора, котрий видно на новій шині і на ранніх стадіях експлуатації шини, має іноваційний дизайн канавок з системою тривимірного зчеплення елементів в верхнвй частині блоків протектора. Також він запезпечує високу жорсткість блоків протектора, що дозволяє демонструвати високі показники керованості на сухому дорожному покритті і забезпечує великий пробіг. По мірі зношування — починає проступати нижній шар, розроблений для підвищеного зчеплення на мокрій дорозі і збереження чудового гальмування і керованості на мокрій дорожній поверхні.

Особливості малюнка протектора

Стабільна центральна зона передає поворотний рух безпосередньо до поверхні дороги, тоді як елементи на зовнішній плечовій зоні шини зменшують силу бічного відведення. В результаті відбувається більш рівномірний розподіл тиску в плямі контакту, підвищується стабільність при управлінні автомобілем.

Такий дизайн забезпечує високу жорсткість блоків протектора, що дозволяє демонструвати високі показники керованості на сухому дорожньому покритті і збільшити термін служби шини.

У міру зносу шини на протекторі поступово проступають приховані під верхнім шаром ламелі і канавки, які забезпечують ефективне видалення води з плями контакту і високий опір аквапланеруванню на всьому протязі терміну служби шини.